You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار

حمايت اتاق هاي بازرگاني ايران و آلمان و ايران و چين از نمايشگاه

1395/05/04

نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی اصفهان  (INFEX2017)از تاریخ 27 لغایت 30 بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود و شرکت های معتبر داخلی و خارجی از هم اکنون در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده اند.

اتاق بازرگانی مشترک ایران و آلمان، حمایت خود از سیزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان را اعلام کرد.

آثار اجرای برجام و افزایش سطح مراودات بین المللی یکی از عواملی بود که منجر شد اتاق مشترک بازرگانی ایران و آلمان به نمایندگی از سوی صنایع این کشور، ضمن اعلام حمایت از سیزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان (INFEX2017) شرکت های آلمانی را ترغیب نماید تا با حضور در این رویداد جایگاه گذشته خود را در بازار ایران باز یابند.

همچنین اتاق مشترک ایران و چین به نمایندگی از سوی بزرگترین شریک تجاری ایران با اعلام حمایت از برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان به جمع حامیان معنوی این رویداد پیوست.

در کنار اتاق های مشترک بازرگانی ایران و آلمان و ایران و چین، اتاق بازرگانی اصفهان نیز در جمع حامیان معنوی این نمایشگاه قرار دارد.

یادآور می گردد نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی اصفهان  (INFEX2017)از تاریخ 27 لغایت 30 بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود و شرکت های معتبر داخلی و خارجی از هم اکنون در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده اند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانی www.infexiran.ir مراجعه و یا با تلفن های 32611603-031 و 31-36650430 - 031 ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل فرمایند.